RU | UA

Цинковий спрей Teroson (Терозон) Zink-Spray світлий

Опис:

teroson zinkspray Цинковий спрей (Zink-Spray) – розпилювана, швидковисихаюча, сіра, антикорозійна фарба на основі цинку з епоксидними в’язкими речовинами в балончику-розпилювачі. Матеріал надає залізу та сталі в результаті електрохімічної взаємодії оптимального антикорозійного захисту. Верхній шар має високу адгезію на чистих металевих деталях, має високу зносостійкість і електропровідність, як у вологому, так і сухому стані. Цинковий спрей має здатність до “відновлення”, тому знову заповнює дрібні пошкодження і забезпечує тривалий захист покритих площин.

Області застосування:

Цинковий спрей (Zink-Spray) застосовується при антикорозійних заходах для оцинкування стиків і швів, оцинкованих деталей, особливо тих, які не покриваються фарбою та як антикорозійний захист між зварювальними фланцями при електродному та точковому зварюванні.

Вказівки щодо використання:

  • Підготовка. Поверхні, що підлягають обробці Цинковий спрей (Zink-Spray) попередньо добре очистити, видалити іржу. Старі антикорозійні покриття видалити. Поверхні повинні бути сухими та вільними від мастила, бруду та пилу. По можливості основу відшліфувати.
  • Обробка . Перед використанням матеріал повинен мати кімнатну температуру. Балончик сильно струсити, щоб чути стукіт кульок, потім потрясти ще ок. 1 хв. Балончик під час розпилення тримати у вертикальному положенні. Багаторазово перехресно запилити тонким шаром з відстані 20-30 см. Балончик після використання перевернути вгору дном, вентиль продути доти. Поки не піде лише робочий газ.
  • Сушіння . Можливе сушіння на повітрі або в печі. При сушінні на повітрі на тривалість впливають умови навколишнього середовища, температура об’єкта та відносна вологість. Прискорене сушіння служить для прискорення затвердіння. При сушінні на повітрі такі дані приймаються як орієнтовні:
Час на відліп
бл. 30 хв
Затвердіння
8-12 годин
Час вивітрювання
бл. 10 хвилин
Час випалення
бл. 30 хв
Температура випалення
60-80 °С
  • Фарбування : Якщо потрібно фарбування, спочатку проводиться пробне фарбування покриття, з метою перевірки сумісності.
  • Очищення: Краплі відразу видалити ацетоном або очищувачем Reiniger-A.
  • Зберігання : Морозонебезпека – ні. Рекомендована температура зберігання – 10 ° C до 20 ° C (не нагрівати вище 50 ° C!). Термін зберігання – 12 місяців.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite