RU | UA
Новини
Loctite NATO
Каталог із застосування Loctite у військовій техніці НАТО

Додано Каталог із застосування Loctite у військовій техніці НАТО (англійською мовою).

Популярні товари
Loctite Liofol UK 2850/5000

Loctite Liofol UK 2850/Hardener UK 5000 – це двокомпонентний поліуретановий клей для ламінування, що містить розчинник.

Алюмонаповнена шпаклівка Loctite (Локтайт) 3479 Henkel

Loctite 3479 (Локтайт 3479) є наповненим алюмінієм двокомпонентним епоксидним клеєм, полімеризується при помірній температурі. Підходить для відновлення та ремонту зношеного

Ціаноакрилатний клей Loctite (Локтайт) 480 Henkel

Продукт Loctite 480 (Локтайт 480) є середньов’язким, швидко полімеризується, однокомпонентний клей цианакрилатний. Має підвищену еластичність і міцність на віддирання.

Клей ціаноакрилатний Loctite (Локтайт) 406 для еластомерів та гуми

Продукт Loctite 406 (Локтайт 406) є ціаноакрилатним, однокомпонентним швидкодіючим клеєм низької в’язкості. Продукт призначений для склеювання матеріалів, що важко склеюються.

Клей-герметик Loctite (Локтайт) 5900 нейтральний силіконовий.

Продукт Локтайт 5900 є однокомпонентним, безусадковим, некорозійним, слабопахним, нелетючим, силіконовим клеєм, що полімеризується при кімнатній температурі. Продукт здатний витримувати низький

Сталенаповнена шпаклівка Loctite (Локтайт) 3471 (229176)

Loctite 3471 (Локтайт 3471) є сталенаповненим, двокомпонентним епоксидним складом, полімеризується при кімнатній температурі. Ідеально підходить для ремонту та відновлення зношеного

Вал-втулковий фіксатор Loctite (Локтайт) 648 високотемпературний

Фіксатор Loctite 648 (Локтайт 648) є однокомпонентним анаеробним вал-втулковим фіксатором, що полімеризується в умовах відсутності повітря в невеликих зазорах між

Різьбовий фіксатор Loctite (Локтайт) 243 Henkel середньої міцності

Продукт Локтайт 243 є однокомпонентним тиксотропним анаеробним різьбовим фіксатором середньої міцності, що полімеризується в умовах відсутності повітря в невеликих проміжках

ТОВ «Фірма Рубініс-М» офіційний дистриб’ютор Henkel Loctite в Україні

Клей Loctite

[nice_products]

Компанія Henkel (Хенкель) – лідер зі світовим ім’ям з виробництва промислових клеїв, герметиків, мастил, очисників, покриттів, а також ремонтних матеріалів та продуктів для поверхневої обробки. Корпорація має чотири дослідницькі центри, які розташовані у США, Ірландії, Німеччині та Японії. Виробничі підприємства, що випускають продукцію під торговими марками Loctite, Teroson, Bonderite, Technomelt і Aquence, розташовуються в Азії, Європі, Південній та Північній Америці, а також у Росії, що дозволяє вести бізнес більш ніж у ста країнах світу.

Торгівельна марка Loctite популярна та затребувана як в Україні, так і в усьому світі. Клеї Локтайт та інша продукція знайшла широке застосування: у промисловому виробництві, автомобілебудуванні та транспорті, аерокосмічній промисловості, а також клеї та інші матеріали використовуються в процесі обробки металу, технічному обслуговуванні та ремонті, медицині, виробництві меблів та будівельних компонентів.

Високотехнологічна продукція Loctite складається з клеїв, герметиків, складів, фіксаторів Локтайт. Для зручності пошуку та придбання необхідного продукту виробник Henkel об’єднав матеріали за категоріями.

Фіксація різьбових з’єднань

Фіксатори різьбових з’єднань представлені рядом клеїв Loctite низької, середньої та високої міцності, призначені для діаметрів різьблення М20, М36, М50. Діапазон робочих температур від -55 до + 150 і -55 до + 180 градусів за Цельсієм. Фіксатори клеї Локтайт забезпечують надійну фіксацію і герметизацію різьбових з’єднань, фіксують металеві поверхні, що сполучаються, тим самим запобігаючи ослабленню з’єднання, а також забезпечують захист від корозії, високу змащувальну здатність, запобігають появі задирок.

Різьбові герметики

Різьбові ущільнювачі Loctite представлені ущільнювальною ниткою та герметиками Локтайт, які дозволяють запобігти витоку газу та рідин у металевих трубах та з’єднаннях. Процес герметизації відбувається в момент полімеризації анаеробного клею за умови відсутності повітря та зіткнення з металевими поверхнями. Застосовують для герметизації з’єднань:

 • металевих труб;
 • неметалевих труб;
 • пластмасових труб;
 • у гідравлічних системах;
 • у пневматичних системах;

Фланцеві герметики

 Henkel

Фланцеві клеї Loctite – це склади, які в процесі полімеризації перетворюються на міцну прокладку свого роду непроникний бар’єр, що запобігає текнню газів або рідин. Перешкоджають утворенню корозії, гарантують швидку герметизацію, не мають усадки. У процесі експлуатації фланцева продукція Локтайт не утворює тріщин і не слабшає, запобігає мінімальному переміщенню фланців під час роботи механізмів.

Вал-втулкова фіксація

Вал-втулкові фіксатори – це категорія анаеробних клеїв Локтайт, призначених для заповнення зазорів між деталями, у процесі полімеризації створюють високоміцне, надійне та довговічне з’єднання. Вал-втулкові матеріали Loctite підвищують надійність складання і значно збільшують міцність, усувають зазори, запобігають виникненню корозії та фреттингу. Клеї дають можливість з’єднання різнорідних матеріалів. Анаероби працюють у діапазоні робочих температур від -55 до + 150 градусів Цельсія.

Моментальне склеювання

Моментальні клеї Loctite складаються з однокомпонентних ціаноакрилатних складів різної в’язкості, що полімеризуються в діапазоні кімнатних температур, виявляють хорошу адгезію до більшості поверхонь, включаючи пластик та гумотехнічні вироби. Процес повної полімеризації відбувається протягом кількох секунд.

Клей використовують для швидкого склеювання різноманітних матеріалів, таких як:

 • гума;
 • метал;
 • полістирол;
 • дерево;
 • картон;
 • шкіра.

Однокомпонентні ціаноакрилатні клеї Локтайт використовуються як у ремонтних цехах, так і на автоматизованих виробничих лініях.

Структурне склеювання

Група складається з акрилових та поліуретанових клеїв Loctite, розроблених з метою забезпечення міцного та надійного склеювання різноманітних поверхонь. Структурна продукція Локтайт вирішує питання загальноцільового склевання, з’єднання матеріалів, що важко склеюються, а також вирішення завдань, де важливий зовнішній вигляд клейового шва. Відрізняються високою міцністю, хімостійкістю та гарною адгезією.

Епоксиди

Це двокомпонентні епоксидні клеї Локтайт загального застосування використовують для склеювання деревини або твердих пластмас, металів, кераміки. Епоксиди Loctite відрізняються високою температурною стійкістю та хімостійкістю, водостійкістю та швидкою полімеризацією.

Продукти для еластичного склеювання та герметизації

Представлені силіконовими клеями Loctite – оцтовими, спиртовими та нейтральними складами, що виявляють стійкість до технічних масел, антифризу, впливу навколишніх факторів, ультрафіолету. Показують стійкість до ударних, вібраційних та деформаційних навантажень, допускається експлуатація в температурному діапазоні від -40 і до +80, + 100 градусів Цельсія, а також від -50 до + 180, +250 градусів Цельсія. /p>

Компанія Henkel також випускає:

 • металонаповнені склади;
 • захисні покриття;
 • очисники;
 • мастила;
 • захист від корозії;

А також матеріали для швидкого ремонту, засоби для обробки поверхні, обладнання для нанесення. Усю продукцію відправляємо перевізниками у Харків, Суми, Полтаву, до Києва та інших міст України.

Купити клей Loctite або дізнатися ціни, ви можете за телефонами вказаними на сторінці контактів.

Відео Porsche & Loctite:

 

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite