RU | UA

Праймер для скла Terostat 8511 Teroson (Терозон)

Опис:

terostat 8511 Чорний праймер для покращення адгезії клеїв-герметиків для вклеювання скла та склокераміки. Можливі фасування: 100 мл та 500 мл.

Області застосування:

Terostat-8511 прискорювач адгезії одно- та двокомпонентних поліуретанових герметиків, що використовуються для вклеювання/герметизації скла та склокераміки (Terostat-8590, – 8590, – 8. Праймер також застосовується для покращення адгезії поліуретанових клеїв-герметиків на пластиках та металах (рекомендуються попередні випробування).

Технічні характеристики:

Terostat-8511 чорний, що містить розчинник, рідко-тягучий праймер на основі поліуретану. Продукт добре покривається фарбою, має стійкість до ультрафіолету і не містить хлорованих вуглеводнів та ароматичних розчинників.

Колір Чорний
Запах Ефіра/етила
Консистенція Рідко-тягуча
густина Ок. 1,0 г/см3
Час висихання 5 хв у стандартних умовах
Діапазон робочих температур Від 15 до 25 ° С
Температура застосування Від – 40 до +90 ° С
Короткочасно (до 3х годин) 120°С

Вказівки щодо застосування:

1. Очищення Поверхні, що підлягають обробці, повинні бути сухими, знежиреними, вільними від пилу, бруду та інших частинок, що перешкоджають адгезії. При необхідності обробити поверхні очищувачем Terostat-8550.
2. Підготовка Перед застосуванням балончик сильно потрясти руками близько 2 хвилин. Для перемішування в балончику є сталеві кульки, які після 3-4 ударів повинні вільно рухатися.
Для запобігання утворенню осаду, вміст балончика слід перемішувати вказаним вище способом перед кожним нанесенням. Для цієї ж мети після перемішування можливе встановлення балончика на відповідному вібруючому пристрої.
3. Нанесення Помірно нанести Terostat-8511 за допомогою аплікатора, кисті або розпилювача. Нерівномірне нанесення збільшує час видалення повітря та веде до утворення небажаних включень розчинника при недостатньому видаленні. Не допускається нанесення праймера на те саме місце двічі, оскільки частково висохлий праймер знову розм’якшується, що негативно позначається на адгезії і на зовнішньому вигляді.
Увага: Оскільки Terostat-8511 є реактивним продуктом, що містить розчинник, при ручному нанесенні забороняється його наносити безпосередньо з 500 мл. ємності. Натомість склад повинен бути розлитий у невеликі ємності. Ємності слід закрити кришкою герметичної відразу після використання.
Не слід використовувати праймер у таких випадках: якщо ємність із праймером була відкрита понад 2 години; якщо ємність із праймером була відкрита понад 10 разів; якщо праймер помітно загуснув.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite