RU | UA

Teroson (Терозон) Terostat (Теростат) 8517 праймер для поліуретанів

Опис:

Terostat 8517 Чорний праймер для покращення адгезії клеїв-герметиків для вклеювання скла та склокераміки.

Області застосування:

Terostat-8517H – прискорювач адгезії на склі та склопластику. Він незамінний при застосуванні таких 1 або 2-х компонентних клеїв-герметиків на основі поліуретану для вклеювання скла та склокераміки як Terostat-8590, -8596, -8597, -8599 та інших. Склад наноситься без попередньої активації шляхом активного нанесення. Праймер також застосовується для покращення адгезії поліуретанових клеїв-герметиків на різних пофарбованих поверхнях, пластиках та металах (рекомендуються попередні випробування) та металів.

Технічні характеристики:

Колір чорний
Запах: розчинника
Консистенція: рідко-тягуча
Щільність: прибл. 0,98 г/см 3
Зміст твердих частинок: прибл. 36%
Час плинності (DIN 53211): бл.12 сек. (t 12C, діаметр носика 4 мм.)
Переважна товщина шару: 50µm (у вологому стані)
Час висихання (DIN 50014): 5 хв. у стандартних умовах
Активність праймера: до 3 м-ців після нанесення (залежно від поверхні)
Діапазон робочих температур: 15°C до 25°C
Температура застосування: -40 ° C до 90 ° C
короткочасно (до 3 год): 120°C

Вказівки щодо використання:

Перед початком обробки потрібно ознайомитися з запобіжними заходами та приписами щодо їх дотримання. За відсутності вказівок дотримуватись загальних запобіжних заходів при роботі з хімічними виробами.

1. Очищення
Поверхні, що підлягають обробці, мають бути сухими, знежиреними. Вільними від пилу, бруду та інших частинок, що перешкоджають адгезії.

2. Підготовка
Перед застосуванням балончик сильно потрясти руками близько 2 хвилин. Для перемішування в балончику є сталеві кульки, які після 3-4 ударів повинні вільно рухатися, буде чути брязкіт.

Для запобігання утворенню осаду, вміст балончика слід перемішувати вказаним вище способом перед кожним нанесенням. Допускається після нанесення розміщення балончика на пристрої, що вібрує.

3. Нанесення
Поступово нанести Terostat-8517H за допомогою аплікатора, кисті або розпилювача. Нерівномірне нанесення подовжує час полімеризації та веде до утворення небажаних включень розчинника за недостатнього часу вивітрювання. Не допускається нанесення на одне і те ж місце двічі, тому що вже висохлий праймер знову активується, що негативно позначається на адгезії та оптичних властивостях.

4. Реактивація
Зважаючи на те, що Terostat-8517H є праймером тривалої дії, проводити реактивацію не потрібно протягом 3 м-ців (за умови, що лобове скло зберігатиметься окремо). Якщо праймер був нанесений на поверхню більше 3 мц, реактивацію можна проводити як за допомогою самого праймера Terostat-8517H, так і Terostat-8525.

Увага:
Так як Terostat-8517H є реактивним продуктом, що містить розчинник, при нанесенні ручного не наносити склад безпосередньо з 100 мл. балончики. Натомість склад дожжен бути розлитий у невеликі ємності; потрібну кількість бажано розлити в кілька ємностей з герметичною кришкою відразу після використання.

Дотримуватись наступних рекомендацій:
Пляшку з праймером, відкритим понад 2 години, не використовувати.
Не використовувати пляшку з праймером, що відкривалася понад 10 разів.
Праймер, що помітно загуснув, – зіпсований і не придатний до застосування.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite