RU | UA

Очисник Teroson FL+ (Терозон) Henkel

Опис:

Teroson FL + Teroson FL+ є рідким універсальним продуктом попередньої обробки. Основа продукту уайт-спірит (без вмісту ароматичних або низькооктанових складових). Він не містить хлорованих вуглеводнів, не шкідливий для автомобільних фарб та лаків при короткочасному використанні. Teroson FL+ не перешкоджає процесу полімеризації клеїв та герметиків.

Області застосування:

Teroson FL+ в основному використовується як очищувач для попередньої обробки поверхонь перед нанесенням клеїв та герметиків. Ретельне попереднє оброблення поверхні має важливе значення для забезпечення гарної адгезії. Залежно від основи клеїв та герметиків Teroson FL+ також може бути використаний для видалення забруднень та надлишків клеїв та герметиків. Teroson FL+ має також хороші властивості видалення силіконових залишків.

Технічні характеристики:

Колір: прозорий Запах: уайт-спіриту Щільність: прибл. 0,74 г/см3

Вказівки щодо застосування:

Перед початком використання Teroson FL+ потрібно ознайомитися з запобіжними заходами та приписами про їх дотримання, наведеними в інформаційному листі з безпеки. Крім того, для хімічної продукції, що не містить спеціального маркування, слід дотримуватися загальних запобіжних заходів. В залежності від ступеня забруднення, розмірів та форми деталей, що підлягають обробці, Teroson FL+ наноситься та видаляється нетканою матерією та їй подібними матеріалами. Щоб уникнути забруднення вмісту упаковки, очищувач потрібно виливати безпосередньо на ганчір’я або відлити в іншу ємність (бляшанку та ін.). Відлийте необхідну кількість продукту та одразу щільно закрийте упаковку. Очищені поверхні повинні мати можливість повністю висохнути перед нанесенням клею або герметика. Випаровування: прибл. 5 хвилин (в залежності від умов) Випаровування може бути прискорене шляхом продування поверхні за допомогою стисненого повітря (Увага: це може призвести до нового забруднення, якщо стиснене повітря містить масло). У разі обробки пористих поверхонь зачекайте щонайменше 30 хвилин.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite