RU | UA

Конструкційний клей-герметик Terostat-MS (Теростат) 939

Опис:

terostat-ms 939 Terostat-MS 939 (Теростат-МС 939) є однокомпонентним клеєм/ущільнювачем, заснованим на полімері МС, який затверджується під впливом вологості в м’яко-еластичний продукт.

Області застосування:

Продукт Terostat-MS 939 (Теростат-МС 939) призначений для склеювання деталей при виробництві вагонів та виготовленні контейнерів, при виготовленні обладнання, у металообробці та в жерстяних роботах, у технології пластмас, у системах вентиляції та кондиціювання, у приміщеннях з особливою чистотою, а також для еластичної герметизації з’єднань та швів.

Технічні характеристики:

  • Високо-еластичний клей, що компенсує змінні навантаження і дозволяє повністю або частково відмовитися від необхідності використання звичайного кріплення (гвинтів, заклепок і т.д.)
  • Здатність швидкого досягнення технологічної фіксації після з’єднання деталей
  • Може застосовуватися для заповнення порожнин
  • Середній модуль пружності
MS-полімерний клей Terostat-MS 939
Колір
Білий
Запах
Без запаху
Консистенція
Пастоподібний
густина
1,5 г/см 3
Зміна обсягу (DIN 52451)
<2%
Зміст твердих частинок
100%
Час утворення поверхневої плівки (DIN 50014)
10 хвилин
Затвердіння (DIN 50014)
3 мм/24 год
Твердість по Шору А (DIN 53505)
55
Міцність на відрив (DIN 53504)
3,0 МПа
Міцність на зсув з відривом (DIN EN 53283)
2,5 МПа
Подовження на розрив (DIN 53504)
250%
Стійкість до УФ
Гарна
Температура застосування
-40 ° С … +100 ° С

Вказівки щодо використання:

Адгезія
Terostat-MS 939 відрізняється гарною адгезією до більшості стандартних матеріалів: листів металу (з жировидаленням у сирому вигляді, фосфатованого, гарячеоцинкованого, електролітично оцинкованого); нержавіючої сталі, латуні, алюмінію (необробленого, анодованого); склу; поліаміду, PVC, PUR-RIM; поліестеру, EPDM, більшості термопластмас.
Через велику кількість покриттів, особливо порошкових, та різноманітності основ необхідне проведення попередніх дослідів.
Залежно від поверхні може бути необхідним механічне передання шорсткості поверхні або використання праймера, що у будь-якому випадку покращить зчеплення.

Попередня обробка
Поверхні мають бути чистими, сухими, вільними від пилу, жиру, олії та інших забруднень. Для очищення застосовувати очищувач-розріджувач FL із програми Teroson.

Нанесення
Теростат MS-939 наноситься з картушей 310 мл (570 мл) за допомогою пневматичних або ручних пістолетів. При пневмообробці необхідний тиск 2-5 бар.
Низькі температури матеріали ущільнювача ведуть до підвищення в’язкості, що виражається зниженим розпиленням. Щоб уникнути цього перед процесом обробки для ущільнювача, доцільно встановити температурний режим.
У дуже холодних субстрактах через зниження точки роси може відбуватися утворення конденсату. Це можна уникнути шляхом своєчасного встановлення температурного режиму.
Після нанесення Теростата MS 939 слід розрівнювати розшивкою або шпателем, змоченим безнапірною водою. Якщо краї шва відклеїлися, досить просто видалити їх за допомогою шпателя.

Очищення
Для очищення обладнання від нетвердого Terostat-MS 939 рекомендується використовувати очищувач-розріджувач FL. Затверділий матеріал може бути видалений лише механічним шляхом.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite