RU | UA

Високотемпературне мастило Loctite (Локтайт) 8151 протизадирне

Опис:

loctite 8151 Loctite 8151 (Локтайт 8151) – алюмінієве антизадирне мастило – аерозоль для різьбових з’єднань, схильних до впливу високих температур, що запобігає заклиненню та корозії.

Області застосування:

  • Продукт запобігає заклиненню та заїданню з’єднань, що піддаються впливу високих температур, наприклад, вихлопні труби ДВЗ, фітинги, масляні та газові пальники.
  • Продукт може використовуватися для мастила кривошипних механізмів.

Технічні характеристики:

Колір Сірий
Запах Слабкий
Щільність г/мл 0,7
Компоненти Алюміній, графіт, ЕР
Робоча температура
від -30°C до +900°C

Вказівки щодо використання:

  1. Перед нанесенням цього очищувача переконайтеся, що все живлення електроприладів вимкнено. Не вмикайте живлення електроприладів, доки не переконайтеся, що очищувач повністю випарувався. Будьте особливо уважні при роботі з очисником у таких обмежених просторах, як шафи керування, корпуси обладнання тощо.
  2. Очистіть поверхні, що підлягають склеюванню, розпорошивши на них очищувач Локтайт 7063.
  3. Протріть вологу поверхню чистою тканиною, щоб переконатися, що сильне забруднення усунуто.
  4. Обробіть поверхні ще раз, поставивши їх у вертикальне положення так, щоб очищувач міг стікати з них. Дочекайтеся випаровування розчинника, поки поверхні повністю не висохнуть.
  5. Негайно після висихання нанесіть клей Локтайт і зберіть з’єднання.

Зберігання
Цей очищувач вважається вогненебезпечним і тому повинен зберігатися належним чином згідно з усіма відповідними приписами. Його не можна зберігати поруч із окислювачами чи горючими матеріалами.

Оптимальними умовами зберігання невідкритих ємностей з продуктом є прохолодне сухе місце при температурі 8 – 28°C, якщо іншого не вказано на етикетці. Переважним є нижня половина вказаного температурного діапазону. Для запобігання псуванню продукту не допускається повернення невикористаного продукту в оригінальну ємність.

Більш детальну інформацію можна отримати у регіональному технічному офісі Локтайт.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite