RU | UA

Багатоцільове мастило Teroson Plastilube (Терозон Пластилюб)

Опис:

plastilube Plastilube – синетичне високоякісне мастило на основі суперрафінованих мінеральних масел і не містить металевих частинок та жирних кислот.

Області застосування:

Plastilube застосовується як монтажна паста проти тертя дискових та барабанних гальм. (Дотримуватись посібника з експлуатації підприємства-виробника!) Широке застосування Plastilube, крім усього іншого, в областях, де є сильно навантажені з’єднання, наприклад, осі вальцювань, вентиляційні клапани, смуги ковзання, шарніри, транспортні системи тощо. Plastilube має чудову стійкість до старіння. Так як Plastilube не містить включень повітря, вона чудово підходить для використання як централізоване мастило.

Технічні характеристики:

Колір: коричневий
Запах: ні
Густина: бл. 0,9 г/см 3
Консистенція: пастоподібна
Зміст твердих частинок: бл. 9%
Пенетрація: 265 – 295
Крапка краплі: ні
Діапазон робочих температур: – 45°C до 180°C

Характеристики:

Plastilube синтетичне високоефективне мастило на основі суперрафінованих мінеральних масел і не містить металевих частинок і жирних кислот. Plastilube має такі якості: – не містить металевих частинок і жирних кислот Металеві частинки не стійкі до лугів. Plastilube pH-стабільна та стійка до легких лугів та кислот. Plastilube не піддається корозії. – стійка до поштовхів та струсу Синтетичний загусник Plastilube стабільний, тому під впливом раптового поштовху або сильного тиску не видавлюється зі змащених місць. Внаслідок цього збільшується термін дії мастила, частота обслуговування скорочується – стійкість до води Plastilube нерозчинна у воді та поглинає води до половини своєї ваги без роздроблення та погіршення мастильних властивостей. Вода не розчиняє Plastilube при підвищенні температури, що доводить її хорошу стійкість до несприятливих умов. – не розтоплюється Так як Plastilube не має температури плавлення, вона не виділяє стікає краплями при якійсь конкретній температурі – різнобічне застосування Перед початком обробки потрібно, ознайомитися з запобіжними заходами розпорядженнями про їх дотримання. За відсутності вказівок дотримуватись загальних запобіжних заходів при роботі з хімічними виробами.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite