RU | UA

Terotex Airless антикорозійне покриття для днища (148764\787708)

Опис:

Terotex Airless Terotex Airless – склад для антикорозійної обробки, що містить розчинник на основі каучуку. Продукт розпорошується безповітряним способом. Товщина шару, що наноситься 2 мм. Для досягнення оптимального висихання спочатку нанести тонкий шар, потім в 2-3 прийоми нанести шар бажаної товщини. Після висихання утворюється стійке до зносу, еластичне антикорозійне покриття з високою опірністю старінню, яке не стає крихким при низьких температурах. Покриття має гарну адгезію на пофарбованому та незабарвленому металі.

Області застосування:

Terotex-Airless призначений для створення еластичного антикорозійного покриття під час обробки великих площ.

Технічні характеристики:

Діапазон робочих температур: +25 – +80 ° C; короткочасно (до 1 години): +100 °C.
Щільність: прибл. 1,1 г/см 3 .
Вміст твердих частинок: 60±2%.
Стійкість: відмінна.
Товщина вологого шару 2 мм.
Освіта верхнього шару: 2 – 4 години.
Повне висихання: 24 – 48 годин.
Температура: +10 – +25°C.
Колір чорний.
Запах: бензиновий.
Консистенція: рідко-тягуча.

Вказівки щодо використання:

Обробка / попередні зауваження:
Перед початком обробки потрібно ознайомитися з запобіжними заходами та приписами про їх дотримання. За відсутності вказівок дотримуватись загальних запобіжних заходів при роботі з хімічними виробами.

Підготовка :
Поверхні, призначені для обробки Terotex-Airless, мають бути сухими, знежиреними, чистими, вільними від пилу. На нових автомобілях захисний віск зняти пором. На старих автомобілях звернути увагу на іржу, видалити її твердою щіткою.

Устаткування для нанесення:
Для нанесення з бочки 60 кг застосовується безповітряна установка. Установка Teroson Airless-Gerat 1:17 сконструйована спеціально для роботи з бочками. Під час роботи з установкою тиск матеріалу може досягати 120 бар. Кількість матеріалу, що витрачається, залежить від тиску вхідного повітря, в ідеалі 5-6 бар.

Нанесення:
Безповітряне нанесення дозволяє запобігти забрудненню, утворенню туману при розпиленні, робить нанесення акуратнішим. Для рівного нанесення обробку проводити перехресно. При відстані розпилу від 50 см, ширина розпилення від 40 см. При зменшенні відстані змінюється ширина розприскування, але одночасно збільшується товщина шару матеріалу. Через 4-6 годин після нанесення за сприятливих погодних умов автомобіль готовий до експлуатації. Остаточне висихання через 24-48 годин.

Увага:
Не наносити на шарніри, двигун, коробку передач, карданний вал, вихлопну систему, каталізатор та гальмівну систему. При безповітряному обприскуванні суворо дотримуватись інструкції виробника обладнання!

Очищення:
Розпорошений матеріал легко витирається. Для очищення висохлого матеріалу застосовується очищувач (розріджувач) FL.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite