RU | UA

Клей Teroson (Терозон) Terostat 8597 HMLC – клей для вклеювання скла

Опис:

terostat 8597 Однокомпонентний герметик для вклеювання скла на автомобілі, що затверджується під впливом вологості, без використання подушки безпеки: готовність через 1 годину/з використанням: 4 години.

Області застосування:

Вклеювання вітрового, заднього та бокового скла кузова автомобіля (легкового, вантажного, кабіни трактора/автонавантажувача, рухомого складу). Вклейка бокового скла з простого скла та ізоляційного скла в автобусо- та вагонобудуванні.

Властивості:

  • Дуже хороша стійкість
  • Хороша утримуюча здатність (“position tack”) відразу після процесу склеювання стиків, що означає відсутність зсувів (зісковзування) стекол (вигідно при великих і важких стеклах)
  • Відмінна адгезія у застосуванні з праймером Terostat-8510 на склі, склі з керамічним покриттям та на лакованих поверхнях
  • Хороша адгезія на залишкових матеріалах
  • Висока швидкість затвердіння
  • Висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання
  • Висока межа міцності, навіть при зносі (старінні)

Технічні характеристики:

Основа 1 к. поліуретан
В’язкість Паста
Початкова міцність через 2 год
Час остаточної полімеризації 5 – 7 днів
Діапазон робочих температур Від -40 до +90 ° С (120 ° С)

Вказівки щодо застосування:

1. Очищення Склеювані поверхні повинні бути сухими, вільними від олії, пилу, жирів та інших залишків забруднення. Скло або керамічне покриття очистити за допомогою засобу Reiniger+Verdunner FL, включаючи лаковані поверхні. Зрізаний залишковий шар не потребує очищення. Очищення цього залишкового шару при необхідності проводиться за 30 хвилин до нанесення герметика, з тим, щоб очищувач вивітрився, і поверхні, що склеюються, повністю висохли. 2. Нанесення Праймера Primer-8519 наноситься на чисте скло, кераміку відповідно на чисті лаковані поверхні тонким рівномірним шаром (бл. 0,05 мм товщина сирої плівки). При цьому застосовується аплікатор. Поверхні, оброблені праймером, повинні підсохнути бл. 15 хв перед нанесенням герметика. Якщо приклеюється залишок старого матеріалу (скло, що залишилося на кузові), праймер не застосовується. Залишки поліуретану, якщо вони не забруднені пилом або жиром – ідеальна адгезійна основа для повторного склеювання Terostat-8597. 3. Активування попередньо покритого скла Якщо вставляється скло, яке покрито виробником клеєм – герметиком на основі поліуретану, застосовується активатор Terostat-8525, щоб гарантувати хорошу адгезію при нанесенні Terostat-8597. Terostat-8525 наноситься на основу тонким шаром пензлем, після чого залишається на 15 хв для підсихання. Після закінчення наноситься Terostat-8597 як завжди, шаром близько товщиною 2 мм. Активування Terostat-8597 можна проводити на стеклах наступних на марок автомобілів, що наведені в таблиці далі. 4. Обробка Обробка Terostat-8597 проводиться за допомогою ручних або повітряних пістолетів. З пістолетів виробництва Teroson рекомендується використовувати такі:

  • Teleskop-Pistole Power-Line
  • Teroson-Staku-Ручний пістолет

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite