RU | UA

Віброізоляція StP Вібропласт М1 (Bany-M1)

Опис:

Виброизоляция StP Вибропласт М1 (Bany-M1) STP Bany-M1 (Вібропласт-М1) – самоклеючий матеріал, що складається з липкого мастичного шару на основі каучукової, дубльований алюмінієвою фольгою з перфорацією.
Товщина – до 2-х мм. Має антиадгезійну паперову прокладку. Має кілька переваг перед рештою матеріалів: не вимагає нагрівання при монтажі, дуже зручний при роботі з поверхнями зі складним рельєфом (легко “тягнеться”), в т.ч. навіть із потрійними кутами.
Зони застосування – абсолютно всі поверхні. Однак, основні зони застосування – фільонки дверей, доступ до яких може бути дещо утруднений, підкапотний простір (стійкий до високих температур за рахунок фольги), кришки багажника та капота (невелика питома вага порівняно з бітумними матеріалами). Також можна використовувати для одного демпфуючого шару на дах автомобілів чорних кольорів.
З допомогою Bany-M1 можна обробляти двері повністю під установку акустики, тобто. створювати усередині простору дверей акустично закритий об’єм. Матеріалом обробляються ребра дверей та заклеюються акустичні отвори.
Практика показала, що демпфуючі властивості на відносно рівних поверхнях поступаються аналогічним показником у бітумних матеріалів (частина з яких дешевша). Однак зручність укладання для багатьох є вирішальною, хоча ми і не є прихильниками такого підходу. Загалом, один із найпопулярніших матеріалів.
Розмір листа 75 см на 53 см.

Технічні характеристики:

Бренд: StP
Марка: Вібропласт М1 (Bany-M1)
Довжина: 750 мм
Ширина: 530 мм
Висота: 2 мм
Застосування: двері, капот, дах
КМП: 0,2
Поглинання шумів: вібрації
Ціна за: лист
Вага брутто, габарити упаковки: 1,2 кг, 530/750/2 мм

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite