RU | UA

Стрічка Terostat-Alu-Fixband герметизуюча бутилова

Опис:

terostat alu fixband Terostat-Alu-Fixband є гнучкою, сильноклейкою стрічкою ущільнювача на бутил-каучуковій основі, з широкою сферою застосування. Вона складається з самоклеючої, пластоеластичної бутилкаучукової маси з високим ступенем адгезії, покритої з одного боку міцною, УФ- та атмосферостійкою пластиковою або алюмінієвою плівкою. Завдяки високому водопаровому та дифузійному опору, Terostat-Alu-Fixband чудово протистоїть паропроникненню.

Області застосування:

Terostat-Alu-Fixband використовується для ущільнення та склеювання в наступних областях:

  • Ущільнення швів та перекриттів (у металевих спорудах, при виробництві контейнерів, вентиляційних та кліматичних установок, будівництві зимових садів)
  • Ремонт та санація швів (наприклад, у теплицях)
  • Ущільнення з’єднань, швів або перекриттів для забезпечення водопарової та дифузійної герметизації

Властивості:

Колір верхнього шару
Металік
Колір клейкої основи
Чорний
Діапазон робочих температур:
Від -40°С до +80°С

Вказівки щодо використання:

Попередня обробка
Поверхні мають бути сухими, очищеними від бруду, пилу, жиру, антиадгезійних складових (наприклад, розділових мастил) та інших забруднювачів.

Для поверхонь з високою пористістю (бетон, азбестоцемент, штукатурка, кам’яна кладка та ін.) рекомендується попередньо нанести Праймер – 188 .

Адгезія
Terostat-Alu-Fixband може наклеюватися на гладку поверхню без використання праймера (наприклад, на алюмінієву, цинкову поверхню, поліестер, скло, покрівельне покриття на основі ECB, EPDM, PIB, CR тощо). Використання в подібних випадках Праймер-188 прискорить процес застигання. При використанні ПВХ рекомендується попередньо нанести Терокал-914 . Стрічка може використовуватися при склеюванні акрилового скла (Плексігласу) та полікарбонату (Макролону). При склеюванні інших пластиків потрібна додаткова консультація.

Нанесення
Terostat-Alu-Fixband розмотати з рулону та нарізати на відрізки необхідної довжини. Після цього укласти стрічку на ділянки, що ущільнюються, і притиснути їх (особливо для перекриттів). Найкращого результату можна досягти при використанні притискного ролика.

Вказівка
При ущільненні віконних та дверних щілин балконів та терас слід дотримуватись приписів DIN 18 195.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite