RU | UA

Loctite 7855 – очищувач сильно забруднених рук від фарби та лаку

Спеціально розроблений для видалення таких складів, що важко змиваються, як поліуретани, фарби, праймери та ін. Продукт не містить силіконів, жорстких розчинників. До складу Loctite 7855 входять 4 відновники для шкіри: алое, вітамін Е, ланолін та олія жожоба. Склад має приємний запах та містить дрібну пемзу для покращення ефективності очищення. Він може використовуватися без використання води, що дозволяє очищати руки безпосередньо на робочому місці.

Області застосування

Продукт ідеально підходить для очищення рук від розчинників та інших жорстких хімічних речовин, що застосовуються в ремонтних та фарбувальних майстернях: поліуретанів, фарб, смол, праймерів, клеїв, силіконів, покриттів, емалей тощо. Відновники для шкіри, що входять до складу даного продукту, дозволяють використовувати Loctite 7855 часто, не чинячи при цьому шкідливого впливу на шкіру.

Нанесення

Необхідну кількість складу нанесіть на сухі руки . Не використовуйте воду. Розтирайте очищувач руками доти, поки бруд не розчиниться. Витріть насухо руки тканиною або паперовим рушником або вимийте водою. Якщо забруднення залишилося, повторіть процедуру.

Увага: Loctite 7855 може впливати на пофарбовані поверхні. Перед застосуванням на таких поверхнях проведіть попередні випробування.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite