RU | UA

Конструкційний клей-герметик Terostat-MS 937

Опис:

terostat-ms 937 Terostat-MS 937 (Теростат-МС 937) є однокомпонентним клеєм/герметиком , заснованим на полімері МС, який затверджується під впливом вологості в м’яко-еластичний продукт. Формування поверхневої плівки та час полімеризації залежить від вологості повітря та температури. Час затвердіння залежить також від глибини шва. Шляхом підвищення температури та вологості повітря цей час може бути скорочено; низькі температури, а також мала вологість повітря навпроти мають уповільнювальну дію.
Terostat-MS 937 особливо стійкий, так що вже після з’єднання деталей, що склеюються досягається висока утримуюча сила.

Області застосування:

Продукт Terostat-MS 937 (Теростат-МС 937) призначений для склеювання деталей при виробництві вагонів та виготовленні контейнерів, виготовленні обладнання, в металообробці та в жерстяних роботах, у технології пластмас, у системах вентиляції та кондиціювання, у приміщеннях з підвищеними вимогами до чистоти, а також для еластичної герметизації з’єднань та швів.

Технічні характеристики:

  • Високо-еластичний клей, що компенсує змінні навантаження і дозволяє повністю або частково позбавитися необхідності використання звичайного кріплення (гвинтів, заклепок і т.д.)
  • Може застосовуватися для заповнення порожнин
  • Швидка полімеризація
  • Середній модуль пружності
MS-полімерний клей Terostat-MS 937
Колір
Білий
Запах
Без запаху
Консистенція
Пастоподібний
густина
1,5 г/см 3
Зміна обсягу (DIN 52451)
<2%
Зміст твердих частинок
100%
Час утворення поверхневої плівки (DIN 50014)
10-20 хв
Затвердіння (DIN 50014)
4-5 мм/24 год
Твердість по Шору А (DIN 53505)
50
Міцність на відрив (DIN 53504)
3,1 МПа
Подовження на розрив (DIN 53504)
220%
Стійкість до УФ
Гарна
Температура застосування
-50 ° С … +100 ° С

Вказівки щодо використання:

Для прискорення утворення поверхневої плівки та полімеризації у несприятливих умовах (низька відносна вологість) рекомендується розпорошити на шов водяний туман.

Terostat-MS 937 має адгезію на рівних поверхнях (грубо знежирених, гарячеоцинкованих, оброблених електролітами, хроматованих, лакованих); високоякісна сталь, латунь, алюміній, полікарбонат та поліестер; на термопластичних сплавах (сумішах) потрібні попередні випробування. Механічні шорсткості поверхонь у будь-якому випадку збільшують адгезію.

Попередня обробка
Склеювані поверхні повинні бути чистими, сухими та знежиреними. Для очищення застосовуються очищувач-розріджувач FL.
Після нанесення Теростата-MS 937 герметик може бути розм’якшений мильною водою. Якщо краї шва відклеюються, то досить простий редагування за допомогою шпателя.

Очищення
Для очищення обладнання від нетвердого Terostat-MS 937 рекомендується використовувати очищувач-розріджувач FL. Затверділий матеріал може бути видалений лише механічним шляхом.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite