RU | UA
Новини
Loctite NATO
Каталог із застосування Loctite у військовій техніці НАТО

Додано Каталог із застосування Loctite у військовій техніці НАТО (англійською мовою).

Популярні товари
Loctite Liofol UK 2850/5000

Loctite Liofol UK 2850/Hardener UK 5000 – це двокомпонентний поліуретановий клей для ламінування, що містить розчинник.

Алюмонаповнена шпаклівка Loctite (Локтайт) 3479 Henkel

Loctite 3479 (Локтайт 3479) є наповненим алюмінієм двокомпонентним епоксидним клеєм, полімеризується при помірній температурі. Підходить для відновлення та ремонту зношеного

Ціаноакрилатний клей Loctite (Локтайт) 480 Henkel

Продукт Loctite 480 (Локтайт 480) є середньов’язким, швидко полімеризується, однокомпонентний клей цианакрилатний. Має підвищену еластичність і міцність на віддирання.

Клей ціаноакрилатний Loctite (Локтайт) 406 для еластомерів та гуми

Продукт Loctite 406 (Локтайт 406) є ціаноакрилатним, однокомпонентним швидкодіючим клеєм низької в’язкості. Продукт призначений для склеювання матеріалів, що важко склеюються.

Клей-герметик Loctite (Локтайт) 5900 нейтральний силіконовий.

Продукт Локтайт 5900 є однокомпонентним, безусадковим, некорозійним, слабопахним, нелетючим, силіконовим клеєм, що полімеризується при кімнатній температурі. Продукт здатний витримувати низький

Сталенаповнена шпаклівка Loctite (Локтайт) 3471 (229176)

Loctite 3471 (Локтайт 3471) є сталенаповненим, двокомпонентним епоксидним складом, полімеризується при кімнатній температурі. Ідеально підходить для ремонту та відновлення зношеного

Вал-втулковий фіксатор Loctite (Локтайт) 648 високотемпературний

Фіксатор Loctite 648 (Локтайт 648) є однокомпонентним анаеробним вал-втулковим фіксатором, що полімеризується в умовах відсутності повітря в невеликих зазорах між

Різьбовий фіксатор Loctite (Локтайт) 243 Henkel середньої міцності

Продукт Локтайт 243 є однокомпонентним тиксотропним анаеробним різьбовим фіксатором середньої міцності, що полімеризується в умовах відсутності повітря в невеликих проміжках

Loctite у Харкові

У процесі виробництва, ремонту та технічного обслуговування обладнання та техніки користувачі стикаються з рядом завдань, вирішити які можливо лише за допомогою спеціальної промислової хімії. Незважаючи на значний асортимент продуктів, представлених у Харкові, покупці надають перевагу продукції Loctite виробника Henkel. Матеріали торгової марки Локтайт застосовують для очищення, змащування, склеювання, герметизації. Клейові продукти відрізняються стійкістю до сильних ударів і розривів, впливу хімічних речовин і перепадів температур, мають високу міцність і довговічність. Для покупки оригінальних клеїв Loctite рекомендуємо звертатися до офіційних дистриб’юторів, які працюють у Харкові.

Оптимізація виробничих процесів

Купити Loctite у Харкові за вигідною ціною доступно на сайті інтернет-магазину, де представлений асортимент клейової продукції Локтайт для побутового та промислового застосування. Представлені продукти дозволяють оптимізувати виробничі процеси та конструкторські рішення, тому що замість зварювальних процесів, паяння та клепки, а також інших методів з’єднання фахівці застосовують клеї Loctite, що дозволяє суттєво скоротити виробничі витрати, збільшити надійність та міцність, продуктивність та термін експлуатації виробів, обладнання, техніки.

Для зручності використання та підбору в Харкові відповідного клею торгової марки Локтайт виробник Хенкель об’єднав продукцію у наступні категорії:

  • різьбові фіксатори;
  • фланцеві герметики;
  • моментальні клеї;
  • вал-втулкові фіксатори;
  • конструкційні клеї.

В інтернет-магазині Харкова за оптимальною ціною продаються різьбові герметики, еластичні клеї, металонаповнені та захисні склади. Незважаючи на категорію, продукція Loctite безпечна як для людини, так і для навколишнього середовища. Матеріали Локтайт мають слабкий запах і не виділяють шкідливі речовини, характеризуються відсутністю або обмеженим вмістом небезпечних елементів, не є подразниками.

Широка сфера застосування

Клея Loctite Харків застосовують для запобігання ослабленню та герметизації різьбових з’єднань, швидкої фіксації невеликих деталей, міцного та надійного склеювання великих деталей, з’єднання циліндричних деталей та герметизації фланцевих. Покупцям Харкова пропонуємо купити за доступною ціною продукцію Локтайт, яка відрізняється:

  • якістю;
  • міцністю;
  • надійністю;
  • практичністю;
  • функціональністю.

Модельний ряд, представлений в інтернет-магазині Харкова, дозволяє підібрати відповідний матеріал Loctite для вирішення різноманітних промислових та ремонтних завдань.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite