RU | UA

Teroson Vehicle Body Adhesive Spray клейовий спрей високої міцності

Teroson Vehicle Body Adhesive Spray (Karosserie Kleberspray) – контактний клей високої міцності в балончику-розпилювачі. Містить розчинник клей на основі SBR моментальної дії, що наноситься з розпилювача. Застосовується як контактний клей або клейовий герметик.

Переваги

Спрей не містить фтористих хлороводнів (FCKW) та хлороводнів (CKW).

Властивості продукту

Основа Cтирол-бутадієн-каучук (SBR)
Колір Від світло-бежевого до безбарвного
Запах Специфічний
Консистенція Придатна для розпилення
Щільність г/мл бл. 0,72
Робоча температура -30°C до 80°C

Області застосування

Teroson Vehicle Body Adhesive Spray клеїть матеріали з поліестеру, пористої пінної гуми, ізоляційні матеріали, шкіру та штучну шкіру, фетр, картон як один з одним, так і на гуму, метал (сирий, фосфатований, загартований, ґрунтований та фарбований, анодований), дерев’яні чи поліестерові матеріали.

Teroson Vehicle Body Adhesive Spray (Karosserie-Klebe-Spray) успішно застосовується на автомобільних підприємствах для вклеювання різних матеріалів у автомобілі. Широке застосування клей має у оздоблювальних роботах.

Вказівки щодо застосування

Поверхні стиків деталей повинні бути сухими, вільними від олій, жирів та пилу. Балончик добре струсити. Teroson Vehicle Body Adhesive Spray нанести з балончика-розпилювача на поверхні, що склеюються, одним розприскуванням з відстані 20-25 см.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite