RU | UA

Macroplast UR 7225 (70679)

Опис:

Macroplast 7225 Макропласт 7225 вільний від розчинників однокомпонентний вологозатверджуваний адгезив на основі поліуретану. При кімнатній температурі та нормальної вологості у місці з’єднання необхідна сила з’єднання досягається приблизно через 6-10 годин. Для більш швидкого затвердіння Macroplast UR 7225 може бути поміщений під гарячий прес. Максимальна температура не повинна перевищувати 70 °С.

Технічні характеристики:

В’язкість 20 °С мПа/с Брукфільд RVT: 8,000 ± 2,500.
Щільність, гр/м3: 1,15 ± 0,05.
Витрати, гр/м²: 200-400.
Міцність на зсув Н/мм²: 6.
Відкритий час при 23 ° С: 20-25 хв.
Час пресування при 23 ° С: 1 год.
Кінцева міцність при 23 ° С, годин: 24.

Вказівки щодо використання:

При з’єднанні субстратів без достатньої вологості або субстрати є вологонепроникними, потрібно додавання необхідної кількості води іншими методами. Рекомендується нанесення шляхом розпилення адгезиву одночасно з водяним пилом. У разі окремого нанесення адгезиву та водяного пилу вода не повинна розпорошуватися на металеву поверхню. Вона розпорошується на другу поверхню або, краще, на клей. Поверхні, що з’єднуються, повинні з’єднуватися негайно після нанесення адгезиву. Під час сушіння потрібно стежити за наявністю достатнього контактного тиску, переважно у пресі. У зв’язку з тим, що Macroplast UR 7225 отверждается при реакції з вологою, відкриті контейнери повинні бути щільно і герметично закриті відразу після вилучення необхідної кількості клею, щоб уникнути контакту з вологою.
Свіжий, неотвержденный матеріал (очищення обладнання для нанесення, забруднення поверхонь субстратів) може бути видалено очищувачем Macroplast B 8030 ; затверджений адгезив може бути видалений лише механічно.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite