RU | UA

Macroplast UK 8202

Опис:

Модифований Макропласт 8202 є двокомпонентним вільним від розчинників заливальним компаундом на основі поліуретану. Смола (компонент А) складається з органічних компаундів з гідроксильними групами, а затверджувач (компонент) заснований на ізоціанатах. Еластичний продукт утворюється шляхом хімічної реакції після змішування обох компонентів. Продукт фактично не змінює свого обсягу після затвердіння.

Вказівки щодо використання:

Модифікований Macroplast UK 8202 може затвердіти при температурах від 15 ° С до підвищених температур (до 60 ° С). Час затвердіння може бути значно скорочено за рахунок збільшення температури або додавання прискорювачів. Додавання прискорювачів відповідно скоротить і час нанесення (час життя в готовій суміші, відкритий час), що має бути прийнято до уваги.
Під час висихання необхідно створити достатній контактний тиск (затискачі, прес, струбцини), щоб вони забезпечували контакт по всій площі поверхонь, що склеюються.
Свіжий матеріал, що не затвердів (очищення обладнання для нанесення, забруднення субстрату і т.д.) може бути видалений очисником марки Macroplast І 8030B ; затверділий матеріал може бути видалено лише механічно.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite