RU | UA

Macroplast UK 8160

Опис:

Macroplast UK 8160 Макропласт 8160 є поліуретановою безсольвентною 2-компонентною смолою, що складається з органічних сполук з гідроксиловими групами, затверджувач базується на ізоціонатах. При змішуванні двох компонентів у ваговому співвідношенні 5:1 після проходження хімічної реакції утворюється твердоеластичну клейову сполуку. Продукт практично не змінює обсяг у процесі застигання.

Технічні характеристики:

Пастоподібний клей. Не містить розчинників. Витримує механічну дію середньої величини. Після затвердіння нееластичний. Витримує низьку температуру до -190 °C. Нанесення може виконуватися за допомогою шпателя. Співвідношення компонентів, що змішуються (А:В) 5:1.

Вказівки щодо використання:

Macroplast UK 8160 застосовується для еластичного склеювання металів, дерева та пластмас з жорсткими пінами з вимогою згинальної міцності, особливо у виробництві складових конструкцій у будівельній промисловості, у виробництві автотранспорту та контейнерів, у кораблебудуванні, а також в інженерній ізоляції при -190°С. Macroplast UK 8160 демонструє переваги для ремонту складових конструкцій.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite