RU | UA

Macroplast UK 8101

Опис:

macroplast 8101 Макропласт 8101 (модифікований) – являє собою заливальний компаунд двокомпонентний. Його основою є поліуритани, розчинники не входять до складу. Двокомпонентний означає, що включає 2 компоненти А і В. Перший компонентів – виготовлена з органічних компаундів з гідроксильними групами – смола, другий – виготовлений з ізоціанітів – затверджувач. У момент змішування цих двох компонентів відбувається хімічний процес, в результаті якого виходить еластичний матеріал – клей, який використовують у виробництві сендвіч панелей. Після затвердіння об’єм маси не змінюється.

Вказівки щодо використання:

Клей зазвичай отверждается в температурному діапазоні від 15 ° С до 60 ° С. Якщо Ви хочете скоротити час затвердіння, то у таких випадках додають прискорювачі, а також збільшують температуру. Прискорювачі скорочують час затвердіння і час нанесення, тобто тривалість часу життя готової суміші або відкритий час.

Рекомендуємо в процесі висихання зробити максимальний тиск на місце склеювання, це можна зробити за допомогою струбцинів, преса, за допомогою яких створюють щільний контакт по місці, що склеюється. Якщо виникне необхідність видалення, ще свіжого матеріалу, що не встиг затвердіти, ми рекомендуємо зробити це за допомогою очищувача Macroplast і 8030B.

Якщо матеріал затвердів, його видаляють механічним шляхом.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite