RU | UA

Macroplast (Макропласт) UK 8303 Henkel

Опис:

macroplast 8303 Макропласт 8303 є двокомпонентним вільним від розчинників адгезивом на осі поліуретану, без прискорювача, час життя готової суміші – 60 хвилин. Смола складається з органічних компаундів із гідроксильними групами, а затверджувач заснований на ізоціанатах. Твердий еластичний адгезив утворюється шляхом хімічної реакції після змішування обох компонентів у співвідношенні 6:1. Продукт фактично не змінює свого обсягу після затвердіння.

Області застосування:

Макропласт КК 8303 використовується як адгезив для заповнення, покриття та формування. Цей продукт добре склеює метали, дерево, пластик і твердий пінопласт, т.ч. використовується як промисловий клей.

Технічні характеристики:

Макропласт КК 8303 є двокомпонентним вільним від розчинників адгезивом на осі поліуретану без прискорювача, час життя в готовій суміші – 60 хвилин. Смола складається з органічних компаундів із гідроксильними групами, а затверджувач заснований на ізоціанатах. Твердий еластичний адгезив утворюється шляхом хімічної реакції після змішування обох компонентів у співвідношенні 6:1. Продукт фактично не змінює свого обсягу після затвердіння.

Вказівки щодо застосування:

Macroplast UK 8303 використовується як адгезив для заповнення, покриття та формування. Цей продукт добре склеює метали, дерево, пластик і твердий пінопласт, т.ч. використовується як промисловий клей. Попередня інформація Перед нанесенням необхідно прочитати Листки Безпеки як інформацію про запобіжні заходи та рекомендації з безпеки. Також необхідно дотримуватися стандартних запобіжних заходів, які рекомендовані при роботі з хімічними продуктами, звільненими від спеціального маркування. Підготовка поверхонь з’єднання Субстрати повинні бути сухими, очищеними від пилу, олії, жиру та забруднень. Метали слід обробити відповідною ґрунтовкою, особливо, якщо передбачається подальший вплив на адгезив вологою. Слід очистити пластик від антиадгезійних складів. Міцність склеювання покращується у разі шорсткування поверхні перед нанесенням адгезиву. Нанесення ґрунтовки та очищення розчинниками (ізопропанол, етанол і ацетон) підходять як попередня обробка; деталі полістиролу не можуть бути з’єднані за допомогою Макропласта КК 8303 без попередньої підготовки. Нанесення Смола і затверджувач змішуються незадовго до нанесення необхідної пропорції до утворення однорідної суміші. Адгезив слід наносити з часу його життя готової суміші. Після закінчення цього періоду адгезив стає желеподібним і більше не може використовуватися. Тому слід готувати лише необхідну для нанесення кількість адгезиву. Час життя адгезиву залежить від кількості і температури порції, що змішується. Зі збільшенням кількості чи температури зменшується час життя. Навпаки, низькі температури продовжують життя. При передозуванні затверджувача в’язкість суміші буде нижчою, а плівка адгезиву стане крихкою. Макропласт КК 8303 може наносити вручну за допомогою шпателя або за допомогою обладнання для двокомпонентного нанесення. Адгезив наноситься лише на одну з поверхонь. Компонети адгезиву нічого очікувати виступати у контакти з вологою до й у процесі нанесення , т.к. волога буде реагувати з ізоціанатом, що призведе до утворення пухирів та піни. Таким чином, слід тримати ємності щільно закритими та захищеними від вологи. Затвердіння Макропласт КК 8303 може затвердіти як в холодному (при кімнатній температурі вище 15 град.С), так і в теплому стані. Час затвердіння може бути значно скорочено зі збільшенням температури або додаванням прискорювачів. Остаточна міцність досягається за кілька днів. Під час твердіння необхідно стежити за рівномірним навантаженням (вантаж, прес, затискачі), щоб деталі з’єднання перебували в контакті з адгезивом по всій поверхні з’єднання. Очищення Свіжий, не затверділий матеріал (очищення обладнання нанесення, забруднення субстрату і т.д.) може бути видалений очисником марки Макропласт В 8030, адгезив, що затвердів, може бути видалений тільки механічно.

Завантажити таблицю вибору клею:

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite