RU | UA

Teroson EP 5055 Henkel епоксидна смола

Опис:

Teroson 5055 TEROSON EP 5055 – двокомпонентний клей, що не містить розчинника, на основі зміцнених епоксидних смол. Під час нагрівання обох компонентів хімічна реакція прискорюється. TEROSON EP 5055 полімеризується за кімнатної температури. Прискорення процесу полімеризації можливе шляхом підвищення температури. Не містить ізоціанатів та силіконів. При затвердінні утворює на поверхні тверду міцну плівку. Продукт має відмінну адгезію до :

  • Чистого металу
  • Алюмінієвим сплавам
  • оцинкованої сталі
  • Панелям з катафорезним покриттям

Області застосування:

Продукт забезпечує високу міцність та антикорозійний захист на чистому металі, оцинкованій сталі та алюмінієвих сплавах, що застосовуються в автомобільному виробництві та авторемонтних майстернях.

Технічні характеристики:

КОМПОНЕНТ А
Основа Епоксидна смола
Колір чорний
густина бл. 1,0 г/мл
В’язкість бл. 145 Па.с
Вимірювальне обладнання Physika UDS 200
Вимірювальна система плита/плита Ø 20 мм
Швидкість зсуву 10 з -1
Температура 23°C
КОМПОНЕНТ Б
Основа Амін
Колір сіро-зелений
густина бл. 1,1 г/мл
В’язкість бл. 75 Па.с
Вимірювальне обладнання Physika UDS 200
Вимірювальна система плита/плита Ø 20 мм
Швидкість зсуву 10 з -1
Температура 23°C
Пропорція змішування А: Б
за об’ємом 1:1
Суміш (компонент А+Б)
Колір темно-сірий
Запах практично без запаху
Вміст твердих речовин 100%
Час полімеризації
початкова міцність бл. 4 год. при 23°C
кінцева міцність бл. 2 днів при 23 ° C або 30 хв. при 100°C (температура об’єкта)
Межа міцності на зсув (відповідно до DIN EN 1465)
полімеризація при кімнатній температурі 18 − 22 МПа
полімеризація при підвищеній температурі > 20 МПа
Випробовування на відшаровування (DIN EN ISO 11339)
Сталь, товщина 0.2 мм (7 днів при 23°C, 50% відносить. волог.) >4 Н/мм
Модуль пружності 1500 МПа

Вказівки щодо застосування:

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ Поверхні повинні бути сухими та вільними від олій, бруду та пилу. Як попередня підготовка поверхні можливе застосування TEROSON VR 10/VR 20. Шліфування поверхні може поліпшити адгезію (залежно від субстратів). Після попередньої обробки поверхні із чистого металу або алюмінію рекомендується також провести захисну обробку BONDERITE M-NT 1455-W. Нанесення TEROSON EP 5055 наноситься з універсальних картриджів за допомогою ручних пістолетів (з ручним, пневматичним або електричним приводом). Використовувати тільки пістолети для картушів, які обладнані поршнем/плунжером. Перед встановленням статичного міксера слід видавити невелику кількість матеріалу пістолетом, щоб переконатися, що подача обох компонентів йде одночасно. Після змішування клей готовий до застосування і може бути використаний протягом 1 години, т.к. з початком процесу полімеризації підвищується в’язкість. Робочий час залежить від температури навколишнього повітря. Щоб уникнути зміщення деталей, що склеюються, рекомендується зафіксувати їх до повного затвердіння. ЗАТВЕРДЖЕННЯ TEROSON EP 5055 затверджується без додаткового зовнішнього тепла лише під дією хімічної реакції після змішування компонентів А та Б при кімнатній температурі. Допустиме прискорення полімеризації при нагріванні до 60 °C протягом 60 хвилин (наприклад, інфрачервоним нагрівачем). ОЧИЩЕННЯ Свіжий продукт, що не полімеризувався, можна видалити за допомогою TEROSON VR 20. Затверділий клей можна видалити тільки механічно.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite