RU | UA

Клей Chemosil 411 (Хемосил)

Опис:

Chemosil 411Склад: полімери та термореактивні компоненти в системі органічних розчинників.

Хемосил 411NL є модифікацією Хемосилу 411, що не містить свинцю. Продукт є універсальним термореактивним адгезивом, який застосовується для склеювання широкого спектру гумових сумішей з металевими або пластиковими субстратами.

Матеріал може застосовуватися одношарово, однак у поєднанні з відповідним праймером (наприклад, Хемосил 211), виявляє значно вищі показники міцності та стійкості зв’язку.

Хемосил 411 NL з’єднує гумові суміші на основі натурального, бутадієнового, ізопренового, бутадієнстирольного, нітрильного, хлоропренового, етилен-пропіленового та бутилкаучуку з більшістю металів, металевих сплавів та жорстких пластмасових субстратів.

З’єднання утворюється в процесі вулканізації гуми при температурі процесу 130-180Η С. З’єднання виявляє високу теплостійкість, стійкість до олій та агресивних середовищ.

Розбавлення прискорює седиментацію, тому потрібне постійне перемішування для забезпечення гомогенності продукту. Матеріал рекомендується наносити тонким шаром однорідним. Уникайте нанесення товстого шару, т.к. це погіршує сушіння і може призвести до зсуву (відшаровування) покриття при формуванні.

Для сушіння покриття потрібно, як правило, близько 30 хвилин при кімнатній температурі. Сушіння при підвищеній температурі (до 90 оС) у конвекційних печах або сушильних камерах скорочує необхідний час сушіння. При висиханні Хемосил 411NL утворює тверду плівку, що не клейка.

Технічні характеристики:

Специфікація продукту

Сухий залишок

22.0 – 26.0 мас.%

970074

(30 хв при 130 проС)

В’язкість на виході з виробництва

 

200 – 600 мПа×с

950055

(Віскозиметр Брукфільда, LVT, шпиндель 2, 30 об/хв,

25 проС)

Щільність

0,97 – 1,01 г/мл

(при 20 проС)

Властивості матеріалу

Зовнішній вигляд

Чорна тиксотропна рідина

Щільність твердої фази

1,75 г/мл (обчислено за щільністю компонентів)

       

Вказівки щодо застосування:

Правильно підготовлена поверхня субстрату – основна вимога для досягнення високих показників з’єднання. СОЖі, мастила та інші розчинні забруднення повинні бути видалені

розчинником або лужним миттям. Іржа, окалина та інші нерозчинні забруднення повинні видалятися механічним чи хімічним методом. Піскоструминна обробка – це найпоширеніший метод механічної обробки. Стадія повторного знежирення після механічного оброблення суворо рекомендується, т.к. це дозволяє видалити залишкові забруднення та абразивний пил.

Хімічна обробка чорних металів, як правило, включає фосфатування.

Хемосил 411NL містить дисперговані тверді частинки і повинен постійно перемішуватися перед нанесенням та в процесі роботи. Хемосил 411NL може наноситися нерозведеним пензлем або валиком. При нанесенні розпорошенням або зануренням матеріал слід розбавляти.

Для отримання плівки з рекомендованою товщиною 20 мкм можливі такі розведення:

Намазування пензлем або валиком

Незвільненому

Макання

До 10% ксилолу

 

Розпилення

30-90% ксилолу або толуолу

(4 мм склянка: 15-17 сек.), тиск повітря – 3-4 бар, діаметр сопла – 1-2 мм, відстань бл. 50 см.

Деталі з нанесеною плівкою можна штабелювати для транспортування та зберігання. При цьому слід використовувати лише чисті бавовняні рукавички.

Деталі з нанесеним покриттям можуть зберігатися до 3 місяців без погіршення властивостей майбутнього з’єднання за умови їх захисту від потрапляння пилу, вологи та інших забруднень під час зберігання.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite