RU | UA

Клей Chemosil 222 (Хемосил)

Опис:

Chemosil 222Склад: Полімери та термореактивні компоненти в системі органічних розчинників

Хемосил 222 – адгезив, що активується під дією тепла, для приклеювання широкого спектру гум до металевих або пластикових субстратів.

За певних умов Хемосил 222 можна використовувати одношарово, але в основному його необхідно використовувати з підходящою ґрунтовкою для металу – зокрема, Хемосилом 211. При використанні з Хемосилом 211 стійкість з’єднання до впливу навколишнього середовища буде дуже високою.

Хемосил 222 надійно з’єднує гумові суміші на основі натурального, бутадієнового, ізопренового, бутадієн-стиролького, бутил-, бутадієн-нітрильного та хлоропренового каучуків з більшістю сплавів, металевих та полярних полімерних субстратів.

Склеювання відбувається у процесі вулканізації гумової суміші. Типова температура вулканізації під час формування становить 130-180 проС. Нижча температура (бл. 100 проС) зі збільшеним часом вулканізації (до кількох годин) також використовується для гумування ємностей.

Технічні характеристики:

Показник

 

Метод

Сухий залишок

24,0 – 28,0 мас. %

970074

30 хв. при 130 проС

В’язкість при виході з

виробництва

 

120 – 250 мПа∙с

950055

Віскозиметр Брукфілда, модель LVT, шпиндель 2, 30 об/хв. 25 проС

Щільність

0,95 – 1,01 г/мл

950014

при 20 проС

Зовнішній вигляд

Чорна рідина

 

Вказівки щодо застосування:

Правильно підготовлений субстрат – головна умова для досягнення гарної якості зв’язку гума-метал. Олію, бруд та інші розчинні забруднення слід видалити шляхом знежирення розчинником або лужного очищення. Іржа, окалина та інші нерозчинні забруднення слід видалити механічним або хімічним шляхом.

Найпростішим і найпоширенішим способом механічної обробки є піскоструминна обробка.

Повторне знежирення після механічної обробки суворо рекомендується для видалення залишкових забруднень, олії та абразивного пилу.

Хімічна обробка субстратів чорних металів зазвичай включає застосування фосфатуючих агентів. Повну інформацію щодо хімічної обробки кольорових металів і сплавів та пластмас надано в інформаційній брошурі «Підготовка поверхні субстрату».

Хемосил 222 містить дисперговані тверді частинки і повинен інтенсивно перемішуватися перед застосуванням та в процесі роботи. Хемосил 222 можна наносити в нерозбавленому вигляді валиком або пензлем або у розведеному вигляді розпиленням або маканням.

Для товщини шару, що рекомендується, в 10-15 мкм можливі наступні розведення:

Намазування пензлем

або валиком

Незвільнено

Макання

До 10% ксилолу або толуолу

 

Розпилення

40-60% ксилолу або толуолу

(4 мм склянка: 18-20 сек.), тиск повітря – 3..4 бар, діаметр сопла

– 1..2 мм, відстань прибл. 40 см.

Розвільнення призводить до прискореного розшарування системи, тому необхідно забезпечити достатнє перемішування для однорідності розчину. Тонке рівномірне покриття по товщині дає найкращі результати склеювання. Слід уникати надмірної товщини плівки адгезиву, тому що це призведе до поганого висихання покриття та руйнування плівки при формуванні.

При температурі повітря 15-25 проЗ тривалістю сушіння становить 30 хвилин. Підвищення температури (до 90 проС) та застосування сушильних камер або тунелів, відповідно, зменшує тривалість сушіння клейової плівки. Хемосил 222 при висиханні утворює міцну плівку неклею.

Покриті адгезивом деталі можна штабелювати або укладати в тару для транспортування та зберігання. Під час роботи з деталями слід використовувати чисті ниткові рукавички.

Покриті адгезивом деталі можна зберігати до трьох місяців перед подальшою обробкою без погіршення якості склеювання.

Покриті адгезивом деталі слід захищати від пилу, вологи та забруднень під час зберігання.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite