RU | UA

Хемосил 211 (Hemosil) ґрунтовка універсальна

Опис:

Chemosil 211Склад: Полімери та термореактивні компоненти в системі органічних розчинників.

Хемосил 211 – адгезив, що активується під дією тепла, що використовується як грунтовка (праймер) для інших продуктів Хемосил або одношарово для приклеювання сирих гумових сумішей на основі бутадієн-нітрильного каучуку в процесі вулканізації.

Хемосил 211 – продукт на основі розчинників. При нанесенні на належним чином підготовлений субстрат утворює міцну плівку, що не клейка, стійку до пошкоджень, що виникають при виробничих операціях.

При використанні як ґрунтовки, Хемосил 211 забезпечує готовим виробам максимальну стійкість до впливів навколишнього середовища.

При використанні як самостійного адгезиву, Хемосил 211 надійно з’єднує гумові суміші на основі бутадієн-нітрильних каучуків з субстратом.

Склеювання відбувається в процесі вулканізації гумової суміші.

Технічні характеристики:

Показник   Метод
Сухий залишок 22,0 – 26,0 мас. %

970074

30 хв. при 130 проС

В’язкість при виході з виробництва 90 – 170 мПа.с

950055

Віскозиметр Брукфілда, модель LVT, шпиндель 2, 30 об/хв. 25 проС

Щільність 0,92 – 0,96 г/мл

950014

при 20 проС

Зовнішній вигляд Сіра рідина  

Вказівки щодо застосування:

Правильно підготовлений субстрат – головна умова для досягнення гарної якості зв’язку гума-метал. Олію, бруд та інші розчинні забруднення слід видалити шляхом знежирення розчинником або лужного очищення. Іржа, окалина та інші нерозчинні забруднення слід видалити механічним або хімічним шляхом.

Повторне знежирення після механічної обробки суворо рекомендується для видалення залишкових забруднень, олії та абразивного пилу.

Хімічна обробка субстратів чорних металів зазвичай включає застосування фосфатуючих агентів. Повну інформацію щодо хімічної обробки кольорових металів і сплавів та пластмас надано в інформаційній брошурі «Підготовка поверхні субстрату».

Хемосил 211 містить дисперговані тверді частинки і повинен інтенсивно перемішуватися перед застосуванням та в процесі роботи. Хемосил 211 можна наносити в нерозбавленому вигляді валиком або пензлем або у розведеному вигляді розпиленням або маканням.

Для товщини шару, що рекомендується, в 8-12 мкм можливі наступні розведення:

Намазування пензлем або валиком Незвільнено (або до 10% метилізобутилкетону)
Макання До 20% метилізобутилкетону або метилетилкетону
Розпилення 40-60% метилізобутилкетону або метилетилкетону
(4 мм склянка: 12-14 сек.), тиск повітря – 3..4 бар, діаметр сопла
– 1..2 мм, відстань прибл. 50 см.

Розвільнення призводить до прискореного розшарування системи, тому необхідно забезпечити достатнє перемішування для однорідності розчину. Тонке рівномірне покриття по товщині дає найкращі результати склеювання. Слід уникати надмірної товщини плівки адгезиву, тому що це призведе до поганого висихання покриття та руйнування плівки при формуванні.

При температурі повітря 15-25 оС тривалість сушіння становить 15-20 хвилин. Підвищення температури (до 90 оС) та застосування сушильних камер або тунелів, відповідно, зменшує тривалість сушіння клейової плівки. Хемосил 211 при висиханні утворює міцну плівку неклейку.

Покриті ґрунтовкою деталі можна штабелювати або укладати в тару для транспортування та зберігання. При роботі з деталями слід використовувати чисті ниткові рукавички.
Покриті ґрунтовкою деталі можна зберігати до трьох місяців перед подальшою обробкою без погіршення якості склеювання.

Покриті ґрунтовкою деталі слід захищати від пилу, вологи та забруднень під час зберігання.

Завантажити технічний опис:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite