RU | UA

Силіконовий герметик Loctite (Локтайт) 5331 Henkel

Опис:

loctite 5331 Продукт Loctite 5331 (Локтайт 5331) силіконовий герметик для різьбових з’єднань із пластику та металу в будь-яких комбінаціях. Матеріал полімеризується при температурі навколишнього середовища під впливом вологи повітря з утворенням гнучкого низькоміцного ущільнення, стійкого в холодній та гарячій воді. Герметик дозволено використовувати в контакті з питною водою.

Області застосування:

Призначений для використання у пластмасових та металевих фітингах трубопроводів з гарячою та холодною водою, наприклад, у водопроводах промислового та сільськогосподарського призначення або дренажних системах.

Технічні характеристики:

 • Властивості незаполімеризованого продукту Loctite 5331 (Локтайт 5331)
 • Діаграму процесу полімеризації Loctite 5331
 • Діаграму залежності швидкості полімеризації Loctite 5331 від зазору
 • Діаграму залежності швидкості полімеризації Loctite 5331 від температури
 • Вплив активатора на швидкість полімеризації Loctite 5331
 • Властивості заполімеризованого продукту Loctite 5331
 • Фізичні властивості Loctite 5331
 • Характеристики міцності заполімеризованого продукту Loctite 5331
 • Опірність Loctite 5331 зовнішнім факторам (температурна міцність та температурне старіння)
 • Хімостійкість Loctite 5331

Вказівки щодо використання:

 • Перед нанесенням продукту знежиріть, очистіть та просушіть поверхні деталей, для чого можна використовувати продукт Loctite 7063 (150 мл або 400 мл).
 • Якщо нанесення клею проводиться при температурі нижче 5°С, рекомендується використовувати склад попередньої обробки поверхні (активатор для анаеробів), наприклад Loctite 7649 (150 мл або 500 мл).
 • Не рекомендується застосовувати активатори та очищувачі сторонніх виробників, тому що їх хімічний склад може виявитися несумісним з анаеробними продуктами Loctite.

Продукт Loctite 5331 не рекомендується використовувати серед чистого кисню, хлорину або інших сильних окислювачів. Інформація щодо безпечного застосування продукту міститься в інформаційному листку даних з безпеки (MSDS).

При використанні спеціальних систем для очищення поверхні перед застосуванням продукту необхідно перевірити сумісність з миючими розчинами. В окремих випадках миючі розчини можуть негативно впливати на властивості продукту.

Продукт Loctite 5331 не рекомендується використовувати на пластмасах, особливо термопластиках, внаслідок можливості їх руйнування. При необхідності такого застосування необхідно попередньо перевірити сумісність продукту з матеріалом поверхонь, що контактуються.

Герметик поставляється у герметично запаяних алюмінієвих тубах ємністю 100 мл. Для відкриття туби необхідно проткнути захисну мембрану зворотним боком пластикового ковпачка. Користуючись ключем, видавити герметик із туби та нанести на обидві різьбові деталі (можна без попереднього очищення, але для отримання найкращих результатів поверхню слід очистити від можливих забруднень). Шар герметика повинен покривати перші чотири витки різьблення приблизно на третину їх довжини кола. Зробити збірку так, щоб, принаймні, чотири витки різьблення були задіяні. Видалити надлишки герметика ганчіркою. Не навантажувати збирання протягом 30 хвилин. Повна полімеризація досягається за 24 години. Розбирання з’єднання можна проводити за допомогою звичайного інструменту. Затверділий продукт можна видалити механічним шляхом.

Увага! Локтайт 5331 отверждается під впливом вологи повітря. Щоб уникнути полімеризації невикористаного продукту, відразу після роботи тубу необхідно щільно закрити.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite