RU | UA

Різьбовий фіксатор Loctite (Локтайт) 290 Henkel середньої міцності

Опис:

loctite 290 Продукт Loctite 290 (Локтайт 290) є однокомпонентним, анаеробним, що блокує різьблення матеріалом з низькою в’язкістю, забезпечує міцність від середньої до високої. Полімеризується за відсутності повітря між щільно нагнаними поверхнями металу. Особливо придатний для тампонування заздалегідь змонтованих вузлів.

Області застосування:

 • Запобігає ослабленню та протіканню з різьбових кріпильних з’єднань.
 • Найкраще використовувати в контрольно-вимірювальній апаратурі або карбюраторних гвинтах, де складання та розміщення виконуються до застосування блокатора різьблення.
 • Дуже низька в’язкість забезпечує проникнення з’єднання за рахунок капілярної дії.
Різьбовий фіксатор Loctite 290
Діаметр різьблення: будинок 6
Міцність: Середня/Висока
Швидкість 1 : 3 годин
Момент зриву для болтів М10 10 Н·м
Робоча температура: -55 0 С-150 0 С
Плинність: Рідкий (капілярний)

1 Технологічна міцність при кімнатній температурі на сталевих деталях
* Нанесення можливе без застосування додаткових пристроїв, але застосування дозаторів дозволяє знизити витрати продукту.

Технічні характеристики:

 • Властивості незаполімеризованого продукту Loctite 290 (Локтайт 290)
 • Діаграму процесу полімеризації Loctite 290
 • Діаграму залежності швидкості полімеризації Loctite 290 від зазору
 • Діаграму залежності швидкості полімеризації Loctite 290 від температури
 • Вплив активатора на швидкість полімеризації Loctite 290
 • Властивості заполімеризованого продукту Loctite 290
 • Фізичні властивості Loctite 290
 • Характеристики міцності заполімеризованого продукту Loctite 290
 • Опірність Loctite 290 зовнішнім факторам (температурна міцність та температурне старіння)
 • Хімостійкість Loctite 290

Вказівки щодо використання:

 • Перед нанесенням продукту знежиріть, очистіть і просушіть поверхні деталей, для чого можна використовувати продукт Loctite 7063 .
 • Якщо нанесення клею проводиться при температурі нижче 5°С, рекомендується використовувати склад попередньої обробки поверхні (активатор для анаеробів), наприклад Loctite 7649 .
 • У разі неприйнятно довгої полімеризації продукту або надмірно великих зазорів швидкість полімеризації можна збільшити застосуванням активаторів Loctite 7649 .
 • Не рекомендується застосовувати активатори та очищувачі сторонніх виробників, т.к. їхній хімічний склад може виявитися несумісним з анаеробними продуктами Loctite

Продукт Loctite 290 не рекомендується використовувати серед чистого кисню, хлорину або інших сильних окислювачів. Інформація щодо безпечного застосування продукту міститься в інформаційному листку даних з безпеки (MSDS).

При використанні спеціальних систем для очищення поверхні перед застосуванням продукту необхідно перевірити сумісність з миючими розчинами. В окремих випадках миючі розчини можуть негативно впливати на властивості продукту.

Продукт Loctite 290 не рекомендується використовувати на пластмасах, особливо термопластиках, внаслідок можливості їх руйнування. При необхідності такого застосування необхідно попередньо перевірити сумісність продукту з матеріалом поверхонь, що контактуються.

Для досягнення найкращих результатів поверхні, що склеюються, необхідно очистити і знежирити. Зазор в деталях, що сполучаються, повинен бути повністю заповнений продуктом Loctite 290 . Для пар з’єднань, оброблених під ковзну посадку, продукт Loctite 290 наноситься навколо пальця та передньої частини втулки. При складанні для забезпечення повного заповнення зазорів продуктом, деталі, що сполучаються необхідно провернути один щодо одного. Для деталей, оброблених під пресову посадку, нанесення продукту проводиться на обидві частини, що сполучаються, які згодом запресовуються один в одного. Для гаряче-пресових складання продукт наноситься на палець, а втулка нагрівається для досягнення необхідного для вільного складання зазору. З’єднані частини не повинні зазнавати механічних впливів до досягнення ручної міцності. Продукт Loctite 290 може полімеризуватися за наявності на поверхнях тонкої плівки більшості типів консерваційних мастил. Деякі з них містять інгібітори корозії (нітрат соди та ін), які можуть уповільнити процес полімеризації продукту. Таким чином, швидкість полімеризації, як і кінцева міцність з’єднання, залежить від типу і кількості олії, що знаходиться на поверхнях, що склеюються.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite