RU | UA

Різьбовий фіксатор Loctite (Локтайт) 2701 Henkel високої міцності

Опис:

loctite 2701 Різьбовий фіксатор Loctite 2701 (Локтайт 2701) є однокомпонентним тиксотропним анаеробним різьбовим фіксатором високої міцності, що полімеризується в умовах відсутності повітря в невеликих зазорах між металевими поверхнями.

Області застосування:

Продукт застосовується для запобігання самовідгвинчування та герметизація різьбових з’єднань. Loctite 2701 особливо придатний для кріпильних з’єднань, що працюють у важких умовах, наприклад, фіксація/герметизація шпильок у корпусах моторів, гайок на шпильках корпусів насосів, де необхідна висока стійкість до самоослаблення різьбових з’єднань.

 • Має високу стійкість до динамічних навантажень
 • Застосовується у з’єднаннях, що не потребують регулярних розбирань для проведення технічного обслуговування
Різьбовий фіксатор Loctite 2701
Діаметр різьблення: до М20
Міцність: Висока
Швидкість 1 : 6:00
Робоча температура: -55 0 С-150 0 С
Плинність: Рідина

1 Технологічна міцність при кімнатній температурі на сталевих деталях
* Нанесення можливе без застосування додаткових пристроїв, але застосування дозаторів дозволяє знизити витрати продукту

Технічні характеристики:

 • Властивості незаполімеризованого продукту Loctite 2701 (Локтайт 2701)
 • Діаграму процесу полімеризації Loctite 2701
 • Діаграму залежності швидкості полімеризації Loctite 2701 від зазору
 • Діаграму залежності швидкості полімеризації Loctite 2701 від температури
 • Вплив активатора на швидкість полімеризації Loctite 2701
 • Властивості заполімеризованого продукту Loctite 2701
 • Фізичні властивості Loctite 2701
 • Характеристики міцності заполімеризованого продукту Loctite 2701
 • Опірність Loctite 2701 зовнішнім факторам (температурна міцність та температурне старіння)
 • Хімостійкість Loctite 2701

Вказівки щодо використання:

 • Перед нанесенням продукту знежиріть, очистіть і просушіть поверхні деталей, для чого можна використовувати продукт Loctite 7063 .
 • Якщо нанесення клею проводиться при температурі нижче 5°С, рекомендується використовувати склад попередньої обробки поверхні (активатор для анаеробів), наприклад Loctite 7649 .
 • У разі неприйнятно довгої полімеризації продукту або надмірно великих зазорів швидкість полімеризації можна збільшити застосуванням активаторів Loctite 7649 .
 • Не рекомендується застосовувати активатори та очищувачі сторонніх виробників, т.к. їхній хімічний склад може виявитися несумісним з анаеробними продуктами Loctite

Продукт Loctite 2701 не рекомендується використовувати серед чистого кисню, хлорину або інших сильних окислювачів. Інформація щодо безпечного застосування продукту міститься в інформаційному листку даних з безпеки (MSDS).

При використанні спеціальних систем для очищення поверхні перед застосуванням продукту необхідно перевірити сумісність з миючими розчинами. В окремих випадках миючі розчини можуть негативно впливати на властивості продукту.

Продукт Loctite 2701 не рекомендується використовувати на пластмасах, особливо термопластиках, внаслідок можливості їх руйнування. При необхідності такого застосування необхідно попередньо перевірити сумісність продукту з матеріалом поверхонь, що контактуються.

Для досягнення найкращих результатів поверхні, що склеюються, необхідно очистити і знежирити. Зазор в деталях, що сполучаються, повинен бути повністю заповнений продуктом Loctite 2701. Для пар з’єднань, оброблених під ковзну посадку, продукт Loctite 2701 наноситься навколо пальця та передньої частини втулки. При складанні для забезпечення повного заповнення зазорів продуктом, деталі, що сполучаються необхідно провернути один щодо одного. Для деталей, оброблених під пресову посадку, нанесення продукту проводиться на обидві частини, що сполучаються, які згодом запресовуються один в одного. Для гаряче-пресових складання продукт наноситься на палець, а втулка нагрівається для досягнення необхідного для вільного складання зазору. З’єднані частини не повинні зазнавати механічних впливів до досягнення ручної міцності. Продукт Loctite 2701 може полімеризуватися за наявності на поверхнях тонкої плівки більшості типів консерваційних мастил. Деякі з них містять інгібітори корозії (нітрат соди та ін), які можуть уповільнити процес полімеризації продукту. Таким чином, швидкість полімеризації, як і кінцева міцність з’єднання, залежить від типу і кількості олії, що знаходиться на поверхнях, що склеюються.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite