RU | UA

Різьбовий фіксатор Loctite (Локтайт) 222 Henkel малої міцності

Опис:

loctite 222 Продукт Loctite 222 (Локтайт 222) є однокомпонентним анаеробним тиксотропним різьбовим фіксатором низької міцності для легкого демонтажу з’єднань. Продукт полімеризується в умовах відсутності повітря в невеликих проміжках між металевими поверхнями.

Області застосування:

 • Запобігання самовідгвинчування від вібрації та герметизація різьбових з’єднань.
 • Фіксація регулювальних гвинтів, фіксація різьбових з’єднань малого діаметра або кріплення з довгою різьбовою контактною поверхнею, де необхідна легкість демонтажу без застосування спеціального обладнання.
Різьбовий фіксатор Loctite 222
Діаметр різьблення: до М36
Міцність: Низька
Швидкість 1 : 6:00
Момент зриву для болтів М10 6 Н·м
Робоча температура: -55 0 С-150 0 С
Плинність: Рідкий

1 Технологічна міцність при кімнатній температурі на сталевих деталях
* Нанесення можливе без застосування додаткових пристроїв, але застосування дозаторів дозволяє знизити витрати продукту

Технічні характеристики:

 • Властивості незаполімеризованого продукту Loctite 222 (Локтайт 222)
 • Діаграму процесу полімеризації Loctite 222
 • Діаграму залежності швидкості полімеризації Loctite 222 від зазору
 • Діаграму залежності швидкості полімеризації Loctite 222 від температури
 • Вплив активатора на швидкість полімеризації Loctite 222
 • Властивості заполімеризованого продукту Loctite 222
 • Фізичні властивості Loctite 222
 • Характеристики міцності заполімеризованого продукту Loctite 222
 • Опірність Loctite 222 зовнішнім факторам (температурна міцність та температурне старіння)
 • Хімостійкість Loctite 222

Вказівки щодо використання:

 • Перед нанесенням продукту знежиріть, очистіть і просушіть поверхні деталей, для чого можна використовувати продукт Loctite 7063 .
 • Якщо нанесення клею проводиться при температурі нижче 5°С, рекомендується використовувати склад для попередньої обробки поверхні (активатор для анаеробів), наприклад, Loctite 7649 .
 • У разі неприйнятно довгої полімеризації продукту або надмірно великих зазорів швидкість полімеризації можна збільшити застосуванням активаторів Loctite 7649 .
 • Не рекомендується застосовувати активатори та очищувачі сторонніх виробників, т.к. їхній хімічний склад може виявитися несумісним з анаеробними продуктами Loctite

Продукт Loctite 222 не рекомендується використовувати серед чистого кисню, хлорину або інших сильних окислювачів. Інформація щодо безпечного застосування продукту міститься в інформаційному листку даних з безпеки (MSDS).

При використанні спеціальних систем для очищення поверхні перед застосуванням продукту необхідно перевірити сумісність з миючими розчинами. В окремих випадках миючі розчини можуть негативно впливати на властивості продукту.

Продукт Loctite 222 не рекомендується використовувати на пластмасах, особливо термопластиках, внаслідок можливості їх руйнування. При необхідності такого застосування необхідно попередньо перевірити сумісність продукту з матеріалом поверхонь, що контактуються.

Для досягнення найкращих результатів поверхні, що склеюються, необхідно очистити і знежирити. Зазор в деталях, що сполучаються, повинен бути повністю заповнений продуктом Loctite 222 . Для пар з’єднань, оброблених під ковзну посадку, продукт Loctite 222 наноситься навколо пальця та передньої частини втулки. При складанні для забезпечення повного заповнення зазорів продуктом, деталі, що сполучаються необхідно провернути один щодо одного. Для деталей, оброблених під пресову посадку, нанесення продукту проводиться на обидві частини, що сполучаються, які згодом запресовуються один в одного. Для гаряче-пресових складання продукт наноситься на палець, а втулка нагрівається для досягнення необхідного для вільного складання зазору. З’єднані частини не повинні зазнавати механічних впливів до досягнення ручної міцності. Продукт Loctite 222 може полімеризуватися за наявності на поверхнях тонкої плівки більшості типів консерваційних мастил. Деякі з них містять інгібітори корозії (нітрат соди та ін), які можуть уповільнити процес полімеризації продукту. Таким чином, швидкість полімеризації, як і кінцева міцність з’єднання, залежить від типу і кількості олії, що знаходиться на поверхнях, що склеюються.

Завантажити технічний опис продукту:

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Сертифікат офіційного дистриб'ютора Henkel Loctite